مستندات

اولین قدم‌ها با وردپرس » مزایای استفاده از وردپرس در طراحی وب سایت شما


سریعترین و ساده ترین روش برای ساخت وب سایت خود را عملیاتی را فقط در چند دقیقه است که نصب ورد پرس است که بستر های نرم افزاری رایگان وبلاگ نویسی. ورد پرس شما اجازه می دهد برای دریافت رایگان از پیش ساخته شده وب سایت که شما برخی از جنبه های متمرکز نشان می دهد مانند مطالب, منافع, فروش وب سایت شما و…. در این مقاله ما در مورد مطبوعات واژه ها و منافع آن به طور مفصل مورد بحث.

پلت فرم های انعطاف پذیر:

ورد پرس پلت فرم قدرتمند و قابل انعطاف که به شما کمک خواهد کرد برای ساختن وب سایت جدید خود را با سیستم مدیریت محتوا است (سیستم مدیریت محتوا). بسیاری از مزایای وجود دارد در مطبوعات با استفاده از کلمه bogging پلت فرم مانند نصب و راه اندازی سریع, خود به روز رسانی, پلت فرم منبع باز, و تعداد زیادی از پلاگین در بانک اطلاعاتی, گزینه های بیشتر برای تم های وب سایت و غیره.

دسترسی سریع و آسان به نصب:

اگر شما می خواهید برای ایجاد یک وب سایت برای یک شرکت است که در حال اجرا کنترل پنل وب مستر cPanelX است, سپس شما می توانید دریافت کنید “Fantastico د لوکس” در کنترل پنل خود و اگر بر روی آیکون کلیک کنید که شما به یک صفحه که شما مقدار زیادی از برنامه های مربوط به وب سایت خود را نشان می دهد به کارگردانی. شما باید به دنبال برخی از دستورالعمل ساده لینک خود را برای دریافت و نصب نرم افزار ورد پرس را در سایت خود. شما ممکن است خواسته شود برخی از اطلاعات کلی قبل از نصب کامل. در این روش شما به راحتی می توانید نصب ورد پرس در وب سایت شما.

خود به روز رسانی:

در آخرین نسخه, ورد پرس کردم تا به ویژگی های مختلف به ویژه به شما در انتخاب مورد نظر شما پلاگین وپ قابل فهم کمک, برای دریافت به روز رسانی سیستم عامل و یا هر گونه به روز رسانی دیگری در رابطه. شما می توانید بلافاصله مطلع اگر هر گونه ارتقاء وجود دارد برای شما. شما فقط به کلیک بر روی لینک نیاز به صورت خودکار نصب ارتقاء مورد نظر و به روز رسانی.

برنامه منبع باز:

از آنجا که ورد پرس شده است در پی اچ پی ساخته شده, هر کسی که با استفاده از نرم افزار می توانید کد منبع آن را مشاهده. همچنین برنامه نویسان اجازه می دهد تا به درون مجموعه قوانین کار برای بدست آوردن توابع مورد نیاز و عملیات. نرم افزار همچنین دارای مستندات جامع در بالای آن خواهد شد که هر شخصی با دانش کمی در پی اچ پی کمک به کار بر روی نسخه قدیمی آن, تم ها و پلاگین بدون تلاش زیادی.

تم وب سایت:

بسیاری از مردم ترجیح می دهند برای استفاده از تم های سفارشی ورد پرس که به شما اجازه می دهد نگاه از دامنه خود را تغییر دهید, آپلود هر چیزی را به دامنه خود و برای تغییر احساس از وب سایت شما. بعضی از مردم ترجیح می دهند تم وپ که هر دو نسخه پرداخت شده و رایگان. بیش از ۱۰۰۰ تم وب سایت در دسترس هستند ، امروز است که می تواند به طور مستقیم به وب سایت شما لود.

ویژگی های وب سایت های مطبوعاتی واژه:

اگر می خواهید هر قابلیت های خاص برای وب سایت خود را سپس شما می توانید یک برنامه نویس برای ساخت ورد پرس پلاگین به گونه ای که آنها از توابع مورد نظر خود را به عنوان آرزوی خود را انجام استخدام انجام شود. در دسترس هستند تن از ورد پرس پلاگین در بانک اطلاعاتی ورد پرس وجود دارد امروز.

اگر شما می خواهید را انتخاب کنید پلاگین در انجام وظایف مورد نظر خود را, فقط دانلود که پلاگین در, جدا کردن آن و سپس شما نیاز به آپلود آن به هر دو شاخه قابل اعتماد در دایرکتوری. هنگامی که شما انجام داده اند این, شما می توانید بطور مستقیم به صفحه مدیر به آن را فعال. در این راه مورد نظر خود را ویژگی های می توان به راحتی به دست آورد.